Leírás
- 9 modell 0,5-12,5 tonnás üzemi tömegű kotrógépekhez
Nagyobb teljesítmény, kevesebb vibráció és karbantartás – Az SB törőfejek inerciális nitrogénenergia-visszanyeréssel működnek, így nagyobb teljesítményt (több mint 30%) és kevesebb vibrációt érnek el a nitrogénkamrának köszönhetően, amely csökkenti a karbantartási költségeket, mivel nincs membránja.
A nitrogéntöltet hosszan tartó élettartamot garantál. – A múltban az energiavisszanyerő megszakítók gyakori nitrogén-utántöltést igényeltek; az új tömítési rendszerrel és a Freudenberg által kifejlesztett új keverékkel a korábbinál 300%-kal nagyobb gáztömörséget tudnak garantálni.
Védett csövek – A csövek teljesen védettek a burkolaton keresztül, és minden típusú ásatáshoz alkalmasak, különösen szűk helyeken.
Hangtompított test – A különleges kialakítás, a zárt dobozos házzal, valamint a hangelnyelő anyag behelyezésével lehetővé tette a megszakító nagyon alacsony zajszint elérését.
Kettős rögzítőcsap – A dupla rögzítőcsappal ellátott szerszámrögzítő rendszer megfelelő és egyenletes kopást tesz lehetővé, és hosszabb karbantartási intervallumot biztosít az egész reteszelőrendszer számára.
Monoblokk test kötőrudak nélkül – Az egész SB sorozat előnye a sajátos monoblokk konstrukció; ez a tulajdonság nagyon nagy ellenállást biztosít a szerkezetnek az áttétellel szemben munka közben. A megszakító egy darabból épül fel, és nincs rögzítőrúd, így nagyobb hatékonyságot és kevesebb karbantartást eredményez.
Csak két mozgó alkatrész.
Minden típusú beépítéshez (nyomás alá helyezés) – Az SB sorozat elviseli a magas ellennyomást, és széles kalibrációs tartományban rendelkezik a szükséges olajárammal a könnyebb beszerelés érdekében.
A dugattyú egyetlen cserélhető hengerbetétben mozog, amely érintetlenül tartja a főtestet, és szükség esetén könnyen cserélhető
A dugattyú speciális geometriájú, hogy állandó ütési energiát tartson fenn, valamint csökkentse a töréseket kritikus körülmények között
Láthatóság és sokoldalúság – Az SB sorozat modelljei keskenyedő formájukkal kiváló rálátást biztosítanak a kezelőnek a munkavégzés során, és lehetővé teszik a falhoz közeli munkavégzést, szűk szakaszban és nyitott szakaszban egyaránt.